Brother LC3211M Inkjet cartridge, Magenta
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 13 mm |
| Brutokaal | 0.037 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 155 mm |
| Brutolaius (mm) | 95 mm |
| Kogus | Single pack |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 200 lk |
| Maht (m3) | 0.000191425 m |
| Netokaal | 0.008 kg |
| Paber/Papp | 29 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer product name | LC3211M |
| Taara kaal (kg) | 0.029 kg |
| Tüüp | Inkjet cartridge |
Sildid: brother lc3211m inkjet cartridge, magenta, lc3211m, brother, tindid ja toonerid


