Brother LC3213BK | Ink Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross weight | 0.048 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Leheküljetootlus | 400 lk |
| Net weight | 0.011 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7385 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC3213BK |
| Tare weight (kg) | 0.037 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.000117 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc3213bk ink cartridge black, lc3213bk, brother, tindid ja toonerid





