Brother LC422BK Ink Cartridge, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 95 mm |
| Brutokaal | 0.051 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 150 mm |
| Brutolaius (mm) | 20 mm |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 550 lk |
| Maht (m3) | 0.000285 m |
| Netokaal | 0.034 kg |
| Paber/Papp | 13.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | LC422BK |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother lc422bk ink cartridge, black, lc422bk, brother, tindid ja toonerid


