Brother LC427C Ink Cartridge, Cyan
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 85 mm |
| Brutokaal | 0.069 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 205 mm |
| Brutolaius (mm) | 18 mm |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 1500 lk |
| Maht (m3) | 0.00031365 m |
| Netokaal | 0.047 kg |
| Paber/Papp | 17.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 5.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product name | LC427C |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HL-J6010DW, MFC-J5955DW, MFC-J6955DW, MFC-J6957DW |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother lc427c ink cartridge, cyan, lc427c, brother, tindid ja toonerid


