Brother TN-1150 | Toner cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 349.00 mm |
| Gross height (mm) | 148.00 mm |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Gross width (mm) | 106.00 mm |
| Leheküljetootlus | 1000 lk |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 158 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TN-1150 |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tn-1150 toner cartridge black, tn1150, brother, tindid ja toonerid





