Brother TN-247Y Toner cartridge, Yellow
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 385 mm |
| Brutokaal | 0.667 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 154 mm |
| Brutolaius (mm) | 104 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 2300 lk |
| Maht (m3) | 0.00616616 m |
| Netokaal | 0.305 kg |
| Paber/Papp | 302.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 60.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer product name | TN-247Y |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.362 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother tn-247y toner cartridge, yellow, tn247y, brother, tindid ja toonerid

