Canon Color Ink/Paper Set for SELPHY CP1300 Printer RP-108
- TootjadCanon
- Mudel: 8568B001
- Saadavus: 1
-
41€
Canon Color Ink/Paper Set for SELPHY CP1300 Printer RP-108
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 117 mm |
| Brutokaal | 0.68 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 200 mm |
| Brutolaius (mm) | 85 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus | 108 pages |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.001989 m |
| Netokaal | 0.294 kg |
| Paber/Papp | 386 g |
| Palette Qty | 869 pc(s) |
| Producer product family | Color Ink/Paper Set for SELPHY CP1300 Printer |
| Producer product name | RP-108 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.386 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: canon color inkpaper set for selphy cp1300 printer rp-108, 8568b001, canon, tindid ja toonerid

