Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 0.983 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Leheküljetootlus | 6700 lk |
| Net weight | 0.709 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 195 g |
| Plastic (No PET) | 79 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Lexmark |
| Producer product family | Extra High Yield Return Programme Print Cartridge |
| Producer product name | 20N2XC0 |
| Tare weight (kg) | 0.274 kg |
| Tüüp | Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CS431dw CX431adw |
| Volume (m3) | 0.005688 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: cartridge cyan, 20n2xc0, lexmark, tindid ja toonerid



