ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross height master carton | 405 mm |
| Gross weight | 1.17 kg |
| Gross width (mm) | 335 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Leheküljetootlus | 9000 lk |
| Net weight | 0.99 kg |
| Net weight master carton | 11.7 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 270 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| Producer product family | Econom |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 1.084 kg |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HP CF226X |
| Volume (m3) | 0.00587925 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway econom toner cartridge black, cw-h226mx, colorway, tindid ja toonerid

