Epson 101 EcoTank YE | Ink Bottle | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 157 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 58 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Gross weight | 0.132 kg |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Kogus | 1 |
| Maht | 70 ml |
| Net weight | 0.084 kg |
| Net weight master carton | 3.96 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 1636 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product name | 101 EcoTank YE |
| Tare weight (kg) | 0.048 kg |
| Tare weight master carton | 0.22 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| Volume (m3) | 0.000528148 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson 101 ecotank ye ink bottle yellow, c13t03v44a, epson, tindid ja toonerid



