Epson 108 EcoTank | Ink Bottle | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 177.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Maht | 70 ml |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3005 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product name | 108 EcoTank |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| Ühilduvad tooted | EcoTank L8050 Epson L18050 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson 108 ecotank ink bottle cyan, c13t09c24a, epson, tindid ja toonerid



