Epson 79XL | C13T79024010 | Inkjet cartridge | Cyan
- TootjadEpson
- Mudel: C13T79024010
- Saadavus: 5
-
51€
Epson 79XL | C13T79024010 | Inkjet cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 192 mm |
| Gross height (mm) | 143 mm |
| Gross weight | 0.105 kg |
| Gross width (mm) | 37 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 2000 lk |
| Maht | 17,1 ml |
| Net weight | 0.078 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 851 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| PET | 3.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 79XL |
| Producer product name | C13T79024010 |
| Tare weight (kg) | 0.027 kg |
| Tüüp | Inkjet cartridge |
| Ühilduvad tooted | EPSON WorkForce Pro WF-4630dwf, EPSON WorkForce Pro WF-4640dtwf, EPSON WorkForce Pro WF-5110dw, EPSON WorkForce Pro WF-5190dw, EPSON WorkForce Pro WF-5620wf, EPSON WorkForce Pro WF-5690dwf |
| Volume (m3) | 0.001015872 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson 79xl c13t79024010 inkjet cartridge cyan, c13t79024010, epson, tindid ja toonerid


