Epson Borderless Maintenance Tank 17" | Epson
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 95 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson borderless maintenance tank 17 epson, c13t619100, epson, tindid ja toonerid

