Epson C13T11C440 | Ink cartrige | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Kasseti suurus | L |
| Kogus | Singlepack |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 859 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T11C440 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-C5890DWF WorkForce Pro WF-C5390DW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson c13t11c440 ink cartrige yellow, c13t11c440, epson, tindid ja toonerid


