Epson C13T11D140 Ink cartrige, Black, XL
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 75.00 mm |
| Brutokaal | 0.21 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 32.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 263.00 mm |
| Kasseti suurus | XL |
| Kogus | Singlepack |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.20 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | C13T11D140 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-C5890DWF WorkForce Pro WF-C5390DW |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson c13t11d140 ink cartrige, black, xl, c13t11d140, epson, tindid ja toonerid

