Epson C13T671200 | Maintenance Box
| All | |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross weight | 0.244 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Net weight | 0.118 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 1662 pc(s) |
| PET | 8 g |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T671200 |
| Tare weight (kg) | 0.126 kg |
| Tüüp | Maintenance Box |
| Ühilduvus | WF-(R)8xxx/6xxx Series |
| Volume (m3) | 0.00104 m |
Sildid: epson c13t671200 maintenance box, c13t671200, epson, tindid ja toonerid



