Epson DURABrite Ultra 408L | Ink cartrige | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.054 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Leheküljetootlus | 1100 lk |
| Maht | 14.7 ml |
| Net weight | 0.044 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4331 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product name | DURABrite Ultra 408L |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-C4810DTWF |
| Volume (m3) | 0.000399 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson durabrite ultra 408l ink cartrige yellow, c13t09j44010, epson, tindid ja toonerid



