Epson Ecotank 106 Ink Bottle, Cyan
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 57 mm |
| Brutokaal | 0.127 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 177 mm |
| Brutolaius (mm) | 59 mm |
| Gross depth master carton | 485 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Maht | 70 ml |
| Maht (m3) | 0.000595251 m |
| Net weight master carton | 3.81 kg |
| Netokaal | 0.107 kg |
| Paber/Papp | 20 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product family | Ecotank |
| Producer product name | 106 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.226 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson ecotank 106 ink bottle, cyan, c13t00r240, epson, tindid ja toonerid

