Epson Ink Cartridge Cyan
| All | |
| Brutokaal | 0.374 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 277 mm |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Netokaal | 0.291 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 615 pc(s) |
| PET | 83.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product family | XXL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C529R / C579R |
| Taara kaal (kg) | 0.08 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.001405775 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson ink cartridge cyan, c13t01d200, epson, tindid ja toonerid


