Epson Ink cartrige | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2244 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | SureColor P706 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |

