Epson Pre-treatment Liquid | Epson
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 0.7 kg |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| WEEE tax | No |

