Epson UltraChrome XD2 Ink | T41E540 | Ink cartrige | Matte Black
- TootjadEpson
- Mudel: C13T41E540
- Saadavus: 1
-
284€
Epson UltraChrome XD2 Ink | T41E540 | Ink cartrige | Matte Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross weight | 1.052 kg |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Maht | 700 ml |
| Net weight | 0.732 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 930 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Printimisvärvid | Matte Black |
| Producer | Epson |
| Producer product family | UltraChrome XD2 Ink |
| Producer product name | T41E540 |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-T5405, SC-T3405N, SC-T3405 |
| Volume (m3) | 0.0018585 m |
| WEEE tax | No |

