Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 Yellow Ink | Epson
- TootjadEpson
- Mudel: C13T08H400
- Saadavus: 2
-
313€
Epson WorkForce Enterprise AM-C4000 Yellow Ink | Epson
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 316.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross weight | 0.73 kg |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 949 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 33.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson workforce enterprise am-c4000 yellow ink epson, c13t08h400, epson, tindid ja toonerid


