Epson XL Ink Supply Unit Black
| All | |
| Brutokaal | 0.65 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 425.00 mm |
| Netokaal | 0.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product family | WorkForce Pro |
| Producer product name | WF-C87xR |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | XL Ink Supply Unit |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson xl ink supply unit black, c13t05a10n, epson, tindid ja toonerid

