Epson XL Ink Supply Unit WorkForce Pro WF-R5xxx series Black
- TootjadEpson
- Mudel: C13T838140
- Saadavus: 1
-
91€
Epson XL Ink Supply Unit WorkForce Pro WF-R5xxx series Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 367 mm |
| Brutokaal | 0.814 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 87 mm |
| Brutolaius (mm) | 160 mm |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00510864 m |
| Netokaal | 0.462 kg |
| PET | 146.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product family | XL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-R5xxx series |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.352 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson xl ink supply unit workforce pro wf-r5xxx series black, c13t838140, epson, tindid ja toonerid

