Lexmark Corporate | 74C2SME | Laser Toner Cartridge | Magenta
- TootjadLexmark
- Mudel: 74C2SME
- Saadavus: 3
-
294€
Lexmark Corporate | 74C2SME | Laser Toner Cartridge | Magenta
| All | |
| Combined (other) | 15.0000 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185 mm |
| Gross depth master carton | 575 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 0.351 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 7000 lk |
| Net weight | 0.234 kg |
| Net weight master carton | 4.212 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 720 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 89 g |
| PET | 2 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Lexmark |
| Producer product family | Corporate |
| Producer product name | 74C2SME |
| Tare weight (kg) | 0.117 kg |
| Tare weight master carton | 0.489 kg |
| Tüüp | Laser Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CS72x, CX725 |
| Volume (m3) | 0.001998 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark corporate 74c2sme laser toner cartridge magenta, 74c2sme, lexmark, tindid ja toonerid


