Lexmark Return Programme 8.8K Toner Cartridge | 75M2HM0 | Toner cartridge | Magenta
- TootjadLexmark
- Mudel: 75M2HM0
- Saadavus: 1
-
422€
Lexmark Return Programme 8.8K Toner Cartridge | 75M2HM0 | Toner cartridge | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 8800 lk |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 887 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 19.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Lexmark |
| Producer product family | Return Programme 8.8K Toner Cartridge |
| Producer product name | 75M2HM0 |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | For Lexmark CS531dw, Lexmark CX532adwe |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

