Lexmark Toner Cartridge Standard Ret EA Toner cartridge, Yellow
- TootjadLexmark
- Mudel: X746A6YG
- Saadavus: 4
-
23€
Lexmark Toner Cartridge Standard Ret EA Toner cartridge, Yellow
| All | |
| Brutokaal | 1.00 kg |
| Netokaal | 0.70 kg |
| Paper/Pasteboard | 240 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer product name | Toner Cartridge Standard Ret EA |
| Tüüp | Toner cartridge |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark toner cartridge standard ret ea toner cartridge, yellow, x746a6yg, lexmark, tindid ja toonerid

