Lexmark X746H3KG | X746, X748 Black High Yield Corporate Cartridge | Cartridge | Black
- TootjadLexmark
- Mudel: X746H3KG
- Saadavus: 2
-
120€
Lexmark X746H3KG | X746, X748 Black High Yield Corporate Cartridge | Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 1.177 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 40 C |
| Kassettide kogumine | Yes |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 C |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 12000 lk |
| Net weight | 0.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Box |
| Palette Qty | 254 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 330.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Lexmark |
| Producer product name | X746H3KG |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 % |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 % |
| Tare weight (kg) | 0.357 kg |
| Toote nimetus | X746, X748 Black High Yield Corporate Cartridge |
| Toote tüüp | Toner Cartridge |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cartridge |
| Ühilduvad tooted | X746de / X748de / X748de Statoil / X748de with total 5 years warranty / X748dte |
| Värv | No |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark x746h3kg x746, x748 black high yield corporate cartridge cartridge black, x746h3kg, lexmark, tindid ja toonerid

