Lexmark X950X2MG | X95x Magenta Extra High Yield Toner Cartridge (22K) | Cartridge | Magenta
- TootjadLexmark
- Mudel: X950X2MG
- Saadavus: 2
-
291€
Lexmark X950X2MG | X95x Magenta Extra High Yield Toner Cartridge (22K) | Cartridge | Magenta
| All | |
| Aluste kogus | 288 pc(s) |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 22000 lk |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 600 g |
| Pakendi mõõdud (l x s x k) | 73.4 x 455.9 x 70.6 mm |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 73.5 x 456 x 70.5 mm |
| Palette Qty | 335 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 86 g |
| PET | 3 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Lexmark |
| Producer product name | X950X2MG |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote nimetus | X95x Magenta Extra High Yield Toner Cartridge (22K) |
| Toote tüüp | Cartridge |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cartridge |
| Ühilduvad tooted | X950de / X950de Statoil / X950dhe / X952de / X952dhe / X952dte / X954de / X954dhe |
| Värv | Magenta |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark x950x2mg x95x magenta extra high yield toner cartridge 22k cartridge magenta, x950x2mg, lexmark, tindid ja toonerid



