SALE OUT. Lexmark 66S2H00 | Cartridge CollecReturn Program (LRP) | Toner cartridge | Black & white | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHE
- TootjadLexmark
- Mudel: 66S2H00SO
- Saadavus: 1
-
419€
SALE OUT. Lexmark 66S2H00 | Cartridge CollecReturn Program (LRP) | Toner cartridge | Black & white | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Leheküljetootlus | 28400 lk |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 163.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Black & white |
| Producer | Lexmark |
| Producer product name | 66S2H00 |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote nimetus | Cartridge CollecReturn Program (LRP) |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | MS531dw, MX532adwe |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out lexmark 66s2h00 cartridge collecreturn program lrp toner cartridge black white damaged packaging, scratche, 66s2h00so, lexmark, tindid ja toonerid, arvutite lisaseadmed ja tarvikud






