Toner Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross weight | 1.194 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 7000 lk |
| Net weight | 1.014 kg |
| Net weight master carton | 11.94 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 240 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 1.214 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HP Q5949X/Q7553X Canon 708/715 H |
| Ühilduvus | HP Q5949X/Q7553X Canon 708/715 H |
| Volume (m3) | 0.00592 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: toner cartridge black, cw-h59497553eux, colorway, tindid ja toonerid





