Toner Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 317 mm |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross height (mm) | 98 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Net weight | 0.51 kg |
| Net weight master carton | 10.35 kg |
| Packing quantity | 15 pc(s) |
| Palette Qty | 480 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.911 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Canon: 725, HP CE285A |
| Ühilduvus | Canon: 725, HP CE285A |
| Volume (m3) | 0.00295127 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: toner cartridge black, cw-c725eu, colorway, tindid ja toonerid


