XL Ink Supply Unit | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 365 mm |
| Gross weight | 0.683 kg |
| Gross width (mm) | 87 mm |
| Maht | 192.4 ml |
| Net weight | 0.673 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 340 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T83 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | XL Ink Supply Unit |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-R8590DTWF, WorkForce Pro WF-R8590D3TWFC, WorkForce Pro WF-R8590 DTWFC |
| Volume (m3) | 0.0050808 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: xl ink supply unit yellow, c13t839440, epson, tindid ja toonerid

