ETA Fruit dryer Vital Air II ETA230290000 Power 245 W, Number of trays 10, Temperature control, Integrated timer, Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA230290000
- Saadavus: 2
-
213€
ETA Fruit dryer Vital Air II ETA230290000 Power 245 W, Number of trays 10, Temperature control, Integrated timer, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 490 mm |
| Brutokaal | 11.8 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 470 mm |
| Brutolaius (mm) | 400 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Inner carton packing Qty | 2 pc(s) |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.09212 m |
| Netokaal | 10.3 kg |
| Paber/Papp | 1083 g |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Plaatide arv | 10 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 417 g |
| Producer product family | Fruit dryer |
| Producer product name | Vital Air II ETA230290000 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.5 kg |
| Temperatuuri kontrollimine | Yes |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Food Dryer |
| Võimsus | 245 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: eta fruit dryer vital air ii eta230290000 power 245 w, number of trays 10, temperature control, integrated timer, black, eta230290000, eta, toidukuivatid







