Deepcool 80 PLUS Gold PSU | PS850P | 850 W
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-PS850P-FE0B-JGEU
- Saadavus: 5
-
188€
Deepcool 80 PLUS Gold PSU | PS850P | 850 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Nimivõimsus | 850 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | 80 PLUS Gold PSU |
| Producer product name | PS850P |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |




