Deepcool 80 PLUS Standard PSU | PF500X | 500 W
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-PF500X-HD0B-JGEU
- Saadavus: 5
-
47€
Deepcool 80 PLUS Standard PSU | PF500X | 500 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 1.65 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.41 kg |
| Nimivõimsus | 500 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 161 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 935.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | 80 PLUS Standard PSU |
| Producer product name | PF500X |
| Tare weight (kg) | 1.23 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |



