Deepcool PF700 700 W
| All | |
| ATX-toitepistmik (20 + 4 kontakti) | 1 |
| Brutokaal | 1.824 kg |
| Embeeded battery | No |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | 1 |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross depth master carton | 280 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Gross width (mm) | 263 mm |
| Gross width master carton | 600 mm |
| Kujutegur | ATX12V V2.4 |
| Muud funktsioonid | 120mm Hypro Bearing Fan OVP (Over Voltage), SCP (Short Circuit), OPP (Over Power) Protections |
| Net weight master carton | 9.12 kg |
| Netokaal | 0.912 kg |
| Nimivõimsus | 700 W |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 235 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| PCI Expressi toitepistmikud (6 + 2 kontakti) | 2 |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer product name | PF700 |
| SATA-toitepistmike arv | 2 |
| Sertifikaat | 80 PLUS Standard Certified |
| Taara kaal (kg) | 0.912 kg |
| Tare weight master carton | 0.614 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0054441 m |
| WEEE maks | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: deepcool pf700 700 w, r-pf700d-ha0b-eu, deepcool, toiteplokid psu






