Deepcool PSU, ATX 3.1, 80 Plus Gold | PN1200-M | 1200 W
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-PNC00M-FC0B-JGEU
- Saadavus: 5
-
165€
Deepcool PSU, ATX 3.1, 80 Plus Gold | PN1200-M | 1200 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Nimivõimsus | 1200 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 299 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | PSU, ATX 3.1, 80 Plus Gold |
| Producer product name | PN1200-M |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool psu, atx 31, 80 plus gold pn1200-m 1200 w, r-pnc00m-fc0b-jgeu, deepcool, toiteplokid psu

