Fortron FSP HEXA 85+ PRO 650 W, 80 Plus Bronze Certification
- TootjadFortron
- Mudel: HEXA 85+ PRO 650
- Saadavus: 5
-
76€
Fortron FSP HEXA 85+ PRO 650 W, 80 Plus Bronze Certification
| All | |
| Brutokaal | 1.77 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Netokaal | 1.59 kg |
| Nimivõimsus | 650 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer product name | FSP HEXA 85+ PRO |
| Sertifikaat | 80 Plus Bronze Certification |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: fortron fsp hexa 85 pro 650 w, 80 plus bronze certification, hexa 85 pro 650, fortron, toiteplokid psu



