Fortron HEXA 85+ PRO 550 550 W
| All | |
| Brutokaal | 1.40 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Muud funktsioonid | HEXA 85+ series, FSP brand new 80 PLUS bronze ATX PSU, featured with DC to DC module and +12V single-rail design, taken with full Japanese capacitors and quiet 120mm silent fan, built in with complete protections: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP and approved by g |
| Netokaal | 1.20 kg |
| Nimivõimsus | 550 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 478 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer product name | HEXA 85+ PRO 550 |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: fortron hexa 85 pro 550 550 w, hexa 85 pro 550, fortron, toiteplokid psu


