Gamemax PSU | MAX P850B | 850 W | Bronze | Non-Modular
- TootjadGamemax
- Mudel: MAX P850B
- Saadavus: 5
-
75€
Gamemax PSU | MAX P850B | 850 W | Bronze | Non-Modular
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 19.80 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Net weight | 18.80 kg |
| Nimivõimsus | 850 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 34 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | PSU |
| Producer product name | MAX P850B |
| Sertifikaat | Bronze |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Tüüp | Non-Modular |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |






