Gamemax PSU | VP 600S | 600 W | Bronze | Non-Modular
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 262.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross weight | 9.90 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Net weight | 9.30 kg |
| Nimivõimsus | 600 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 101 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 480.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | PSU |
| Producer product name | VP 600S |
| Sertifikaat | Bronze |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Tüüp | Non-Modular |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |









