SALE OUT. | Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES
- TootjadGigabyte
- Mudel: GP-P650SS ICE GEU1SO
- Saadavus: 1
-
50€
SALE OUT. | Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 2.19 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 457.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

