HUTT Windows Cleaning Robot | C65 | Corded | 3800 Pa | White
- TootjadHUTT
- Mudel: C65
- Saadavus: 5
-
345€
HUTT Windows Cleaning Robot | C65 | Corded | 3800 Pa | White
| All | |
| Aku mahutavus | 650 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 354.00 mm |
| Gross height (mm) | 169.00 mm |
| Gross weight | 2.90 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Imemisvõimsus | 3800 Pa |
| Kõrgus | 29.5 cm |
| Laius | 14.5 cm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 96 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Producer | HUTT |
| Producer product family | Windows Cleaning Robot |
| Producer product name | C65 |
| Remote control | Yes |
| Seadme tüüp | Corded |
| Sügavus | 8.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.06 kg |
| Tööaeg (max) | 20 min |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 0.08 L |
| Võimsus | N/A W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









