Bissell All-in-one Vacuum and Steam Mop | Vac & Steam | Power 1600 W | Water tank capacity 0.4 L | Titanium/Bossanova Blue
- TootjadBissell
- Mudel: 4266N
- Saadavus: 5
-
192€
Bissell All-in-one Vacuum and Steam Mop | Vac & Steam | Power 1600 W | Water tank capacity 0.4 L | Titanium/Bossanova Blue
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Flash Heater Technology |
| Gross depth (mm) | 229.00 mm |
| Gross height (mm) | 711.00 mm |
| Gross weight | 4.99 kg |
| Gross width (mm) | 229.00 mm |
| Müratase | 81 dB |
| Muud funktsioonid | Steam run time: 15 minutes Variable Steam Fingertip Controls |
| Net weight | 4.81 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 46 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4019.00 g |
| Plastic (No PET) | 111.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | All-in-one Vacuum and Steam Mop |
| Producer product name | Vac & Steam |
| Puhastatavad pinnad | Hard Floors |
| Seadme tüüp | Steam mop and vacuum cleaner |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Scrubby White Pad White Soft Pad Two Spring Breeze Scent Discs Attached Water Cup User Guide and Safety Instructions |
| Toote värv | Titanium/Bossanova Blue |
| Veemahuti suurus | 0.4 L |
| Võimsus | 1600 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











