Bissell PowerFresh SlimSteam Mop | 4268N | Power 1600 W | Steam pressure 0.78/0.9 bar | Water tank capacity 0.3 L | Titanium/Bos
- TootjadBissell
- Mudel: 4268N
- Saadavus: 5
-
134€
Bissell PowerFresh SlimSteam Mop | 4268N | Power 1600 W | Steam pressure 0.78/0.9 bar | Water tank capacity 0.3 L | Titanium/Bossanova Blue
| All | |
| Auru rõhk | 0.78/0.9 bar |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 152.00 mm |
| Gross height (mm) | 787.00 mm |
| Gross weight | 4.54 kg |
| Gross width (mm) | 356.00 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Net weight | 2.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 41 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 173 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | PowerFresh SlimSteam Mop |
| Producer product name | 4268N |
| Puhastatavad pinnad | Hard Floors |
| Reguleeritav aur | Yes |
| Seadme tüüp | Steam Mop |
| Tare weight (kg) | 1.76 kg |
| Toote värv | Titanium/Bossanova Blue |
| Tüüp | Corded |
| Veemahuti suurus | 0.3 L |
| Võimsus | 1600 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bissell powerfresh slimsteam mop 4268n power 1600 w steam pressure 07809 bar water tank capacity 03 l titaniumbos, 4268n, bissell, aurutusseadmed












