Bissell Steam Shot Multipurpose Steam Cleaner and Sanitizer | 4267N | Power 1050 W | Steam pressure 4.5 bar | Water tank capacit
- TootjadBissell
- Mudel: 4267N
- Saadavus: 5
-
99€
Bissell Steam Shot Multipurpose Steam Cleaner and Sanitizer | 4267N | Power 1050 W | Steam pressure 4.5 bar | Water tank capacity 0.36 L | Titanium/Bossanova Blue
| All | |
| Auru rõhk | 4.5 bar |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 203.00 mm |
| Gross height (mm) | 229.00 mm |
| Gross weight | 2.27 kg |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Kaabli pikkus | 4.9 m |
| Net weight | 1.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 122 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1739.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Steam Shot Multipurpose Steam Cleaner and Sanitizer |
| Producer product name | 4267N |
| Puhastatavad pinnad | Countertops, Sinks, Grouts, Bathrooms, Kitchens |
| Seadme tüüp | Steam cleaner and sanitizer |
| Soojenemisaeg | 60 s |
| Tare weight (kg) | 0.91 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 0.8m extension hose, Accessory nozzle and grout brush, Detail brushes, Angle concentrator and flat scraping tool, Fabric steamer tool and window squeegee, Measuring cup |
| Tööaeg (max) | Up to 15 min |
| Toote värv | Titanium/Bossanova Blue |
| Veemahuti suurus | 0.36 L |
| Võimsus | 1050 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: bissell steam shot multipurpose steam cleaner and sanitizer 4267n power 1050 w steam pressure 45 bar water tank capacit, 4267n, bissell, aurutusseadmed








