BLACK & DECKER Steam cleaner | FSMH1321-QS | Power 1300 W | Steam pressure 2.5 bar | Water tank capacity 0.5 L | White/Aqua
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: FSMH1321-QS
- Saadavus: 5
-
109€
BLACK & DECKER Steam cleaner | FSMH1321-QS | Power 1300 W | Steam pressure 2.5 bar | Water tank capacity 0.5 L | White/Aqua
| All | |
| Auru rõhk | 2.5 bar |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 296.00 mm |
| Gross height (mm) | 1175.00 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 2.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product family | Steam cleaner |
| Producer product name | FSMH1321-QS |
| Seadme tüüp | Steam cleaner |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toiteallikas | Mains |
| Toote värv | White/Aqua |
| Veemahuti suurus | 0.5 L |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




