BLACK & DECKER Steam mop | FSM13E1-QS | Power 1300 W | Water tank capacity 0.38 L | White
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: FSM13E1-QS
- Saadavus: 5
-
46€
BLACK & DECKER Steam mop | FSM13E1-QS | Power 1300 W | Water tank capacity 0.38 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 117.00 mm |
| Gross height (mm) | 700.00 mm |
| Gross weight | 2.34 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Muud funktsioonid | Preheating Time: 30 hour(s) |
| Net weight | 2.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 53 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product family | Steam mop |
| Producer product name | FSM13E1-QS |
| Seadme tüüp | Steam mop |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 0.38 L |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








